Views Entity Rules (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: None
de: Keine

en: Field
de: Feld

en: Views
de: Ansichten

en: Relationship
de: Beziehung

en: Do not use a relationship
de: Keine Beziehung verwenden

en: if
de: wenn
