Views Entity Rules (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: None
et: Puudub

en: Field
et: Väli

en: Views
et: Vaated

en: Relationship
et: Seos

en: Do not use a relationship
et: Ära kasuta relatsiooni
