Views Entity Rules (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Field
fi: Kenttä

en: Views
fi: Näkymät

en: Relationship
fi: Suhde

en: Do not use a relationship
fi: Älä käytä suhdetta
