Views Entity Rules (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Field
fr: Champ

en: Views
fr: Vues

en: Relationship
fr: Relation

en: Do not use a relationship
fr: Ne pas utiliser de relation

en: if
fr: si
