Views Entity Rules (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: None
he: ללא

en: Field
he: שדה

en: Views
he: היבטים

en: Relationship
he: יחס

en: Do not use a relationship
he: לא להשתמש ביחסים
