Views Entity Rules (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Field
hu: Mező

en: Views
hu: Nézetek

en: Relationship
hu: Kapcsolat

en: Do not use a relationship
hu: Ne használjon kapcsolatot

en: if
hu: ha
