Views Entity Rules (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: None
id: Tiada

en: Field
id: Bidang

en: Views
id: View

en: Relationship
id: Hubungan

en: Do not use a relationship
id: Jangan gunakan hubungan
