Views Entity Rules (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: None
ja: なし

en: Field
ja: フィールド

en: Views
ja: ビュー

en: Relationship
ja: リレーションシップ

en: Do not use a relationship
ja: リレーションシップを使用しない
