Views Entity Rules (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: None
nl: Geen

en: Field
nl: Veld

en: Views
nl: Overzichten

en: Relationship
nl: Relatie

en: Do not use a relationship
nl: Geen relatie gebruiken

en: if
nl: als
