Views Entity Rules (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Field
ro: Câmp

en: Views
ro: Vizualizări

en: Relationship
ro: Relaţie

en: Do not use a relationship
ro: Nu folosiți o relație
