Views Entity Rules (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: None
ru: Нет

en: Field
ru: Поле

en: Views
ru: Представление

en: Relationship
ru: Связь

en: Do not use a relationship
ru: Не использовать связь
