Views Entity Rules (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Field
tr: Alan

en: Views
tr: Görünümler

en: Relationship
tr: İlişki

en: Do not use a relationship
tr: Bir ilişki kullanmayın
