Views EVI (Exposed Value Injector) (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Views
ar: الرؤى

en: Visible
ar: مرئي

en: Visibility
ar: الرؤية
