Views EVI (Exposed Value Injector) (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Visible
bo: མཐོང་རུང་བ

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས
