Views EVI (Exposed Value Injector) (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Plugins
ca: Connectors

en: Filter value
ca: Valor del filtre
