Views EVI (Exposed Value Injector) (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Visible
el: Ορατό

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Plugins
el: Πρόσθετα
