Views EVI (Exposed Value Injector) (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Settings
et: Seaded

en: Views
et: Vaated

en: Visible
et: Nähtav

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Plugins
et: Pluginad

en: Filter value
et: Filtri väärtus
