Views EVI (Exposed Value Injector) (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Settings
fi: Asetukset

en: Views
fi: Näkymät

en: Visible
fi: Näkyvissä

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Plugins
fi: Liitännäiset

en: Filter value
fi: Suodattimen arvo
