Views EVI (Exposed Value Injector) (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Settings
fr: Paramètres

en: Views
fr: Vues

en: Visibility
fr: Visibilité

en: Replacement tokens
fr: Jetons (<em>tokens</em>) de substitution

en: Filter value
fr: Filtrer la valeur
