Views EVI (Exposed Value Injector) (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Settings
hr: Postavke

en: Visible
hr: Vidljivo

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Plugins
hr: Dodatak
