Views EVI (Exposed Value Injector) (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Settings
hu: Beállítások

en: Views
hu: Nézetek

en: Visible
hu: Látható

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Replacement tokens
hu: Helyettesítő vezérjelek

en: Plugins
hu: Beépülők

en: Filter value
hu: Szűrő érték

en: Invisible
hu: láthatatlan
