Views EVI (Exposed Value Injector) (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Settings
id: Pengaturan

en: Views
id: View

en: Visible
id: Terlihat

en: Visibility
id: Visibilitas

en: Plugins
id: Plugin

en: Filter value
id: Nilai filter
