Views EVI (Exposed Value Injector) (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Value
it: Valore

en: Settings
it: Impostazioni

en: Views
it: Viste

en: Visible
it: Visibile

en: Visibility
it: Visibilità

en: Plugins
it: Plugin

en: Filter value
it: Valore del filtro
