Views EVI (Exposed Value Injector) (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Settings
jv: Sétingan

en: Views
jv: View

en: Visible
jv: Kétok

en: Visibility
jv: Sing dikétokne
