Views EVI (Exposed Value Injector) (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Views
pl: Widoki

en: Visible
pl: Widoczny

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Filter value
pl: Wartość filtra
