Views EVI (Exposed Value Injector) (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Views
fa: نماها

en: Visible
fa: نمایان

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Plugins
fa: افزونه‌ها
