Views EVI (Exposed Value Injector) (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Visible
sk: Viditeľné

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Plugins
sk: Zásuvné moduly
