Views EVI (Exposed Value Injector) (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Visible
vi: Hiện

en: Visibility
vi: Hiển thị nội dung

en: Plugins
vi: Trình cắm

en: Invisible
vi: Vô hình
