Views EVI (Exposed Value Injector) (7.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Settings
bg: Настройки

en: Views
bg: Изгледи

en: Visible
bg: Видим

en: Visibility
bg: Видимост
