Views EVI (Exposed Value Injector) (7.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Visible
cy: Gweledig

en: Visibility
cy: Gwelededd
