Views EVI (Exposed Value Injector) (7.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Value
de: Wert

en: Settings
de: Einstellungen

en: Views
de: Ansichten

en: Visible
de: Sichtbar

en: Visibility
de: Sichtbarkeit

en: Replacement tokens
de: Ersetzungsmuster

en: Exposed form
de: Hervorgehobenes Formular

en: Filter value
de: Filter-Wert

en: Invisible
de: Unsichtbar
