Views EVI (Exposed Value Injector) (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Views
eu: Bistak

en: Visible
eu: Ikusgai

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna
