Views EVI (Exposed Value Injector) (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Settings
gl: Axustes

en: Views
gl: Vistas

en: Visible
gl: Visíbel

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Replacement tokens
gl: Tokens de remplazo

en: Plugins
gl: Complementos

en: Exposed form
gl: Formulario exposto
