Views EVI (Exposed Value Injector) (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Value
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Views
hi: द्रश्य

en: Visible
hi: दर्शनीय

en: Visibility
hi: दर्शनीयता

en: Plugins
hi: प्लगिन्स
