Views EVI (Exposed Value Injector) (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Settings
is: Stillingar

en: Views
is: Gagnasýn

en: Visible
is: Sýnilegt

en: Visibility
is: Sýnileiki
