Views EVI (Exposed Value Injector) (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Visible
kn: ಕಾಣಿಸುವ

en: Plugins
kn: ಪ್ಲಗ್‌ಇನ್‌ಗಳು
