Views EVI (Exposed Value Injector) (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Views
lt: Vaizdai

en: Visible
lt: Matomas

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Invisible
lt: Nematomas
