Views EVI (Exposed Value Injector) (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Views
lv: Skati

en: Visible
lv: Redzams

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Exposed form
lv: Eksponētā forma
