Views EVI (Exposed Value Injector) (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Settings
oc: Paramètres

en: Views
oc: Vistas

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Exposed form
oc: Formulari expausat
