Views EVI (Exposed Value Injector) (7.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Settings
ps: امستنې

en: Views
ps: ليدنې

en: Visible
ps: لیدوړ

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: Plugins
ps: لګونونه
