Views EVI (Exposed Value Injector) (7.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Settings
ro: Setări

en: Views
ro: Vizualizări

en: Visible
ro: Vizibil

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Plugins
ro: Plugin-uri

en: Exposed form
ro: Formular expus

en: Filter value
ro: Valoarea de filtrare

en: Invisible
ro: Invizibil
