Views EVI (Exposed Value Injector) (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Views
th: ดู

en: Visible
th: มองเห็น

en: Visibility
th: การมองเห็น

en: Exposed form
th: แบบฟอร์มการสัมผัส
