Views EVI (Exposed Value Injector) (7.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Visible
ug: كۆرىنىدۇ

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Plugins
ug: قىستۇرمىلار
