Views EVI (Exposed Value Injector) (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Views
uk: Види

en: Visible
uk: Видиме

en: Visibility
uk: Видимість

en: Replacement tokens
uk: Замінники

en: Plugins
uk: Плаґіни

en: Exposed form
uk: Розкрита форма

en: Filter value
uk: Значення фільтра

en: Invisible
uk: Невидиме
