Views EVI (Exposed Value Injector) (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Visible
da: Synlig

en: Replacement tokens
da: Erstatningssymboler

en: Plugins
da: Udvidelsesmoduler

en: Exposed form
da: Blotlagt formular

en: Filter value
da: Filter værdi
