Views EVI (Exposed Value Injector) (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Settings
pt: Definições

en: Visible
pt: Visível

en: Plugins
pt: Extensões

en: Exposed form
pt: Formulário exposto

en: Filter value
pt: Valor do filtro

en: Invisible
pt: Invisível
