Views EVI (Exposed Value Injector) (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Views
ru: Представление

en: Visible
ru: Видимый

en: Replacement tokens
ru: Маркеры замены

en: Plugins
ru: Плагины

en: Exposed form
ru: Раскрытая форма

en: Filter value
ru: Значение фильтра

en: Invisible
ru: Невидимый
