Views EVI (Exposed Value Injector) (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Value
he: ערך

en: Settings
he: הגדרות

en: Views
he: היבטים

en: Visible
he: נראה

en: Visibility
he: מתי השדה מוצג

en: Plugins
he: פלאגינים

en: Exposed form
he: טופס חשוף
