Views EVI (Exposed Value Injector) (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: Views
ja: ビュー

en: Visible
ja: 表示

en: Replacement tokens
ja: 置換トークン

en: Plugins
ja: プラグイン

en: Exposed form
ja: 外部設置フォーム

en: Filter value
ja: フィルター値
