Views EVI (Exposed Value Injector) (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Settings
nl: Instellingen

en: Views
nl: Overzichten

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Replacement tokens
nl: Vervangings-tokens

en: Plugins
nl: Plug-ins

en: Exposed form
nl: Zichtbaar formulier

en: Filter value
nl: Filterwaarde

en: Invisible
nl: Onzichtbaar
